Wydarzenia

CENTRUM KULTURY DLA KLAS 7-8: „KOPIA MISTRZA” 03.06.26

Czerwcowe spotkanie w ramach Centrum Kultury było ostatnim w tym roku szkolnym wspólnym spotkaniem z kulturą, sztuką, kinem, teatrem i muzyką.

Z tej okazji uczniowie klas 7–8 obejrzeli film Agnieszki Holland „Kopia mistrza” („Copying Beethoven”), opowiadający o ostatnich latach życia wybitnego kompozytora Ludwiga van Beethovena. Film ukazuje nie tylko proces powstawania jego słynnych dzieł, ale także siłę pasji, determinacji i poświęcenia w dążeniu do realizacji artystycznych marzeń.

Seans był doskonałą okazją do refleksji nad rolą muzyki i sztuki w życiu człowieka oraz inspiracją do rozmów o talencie, kreatywności i wytrwałości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w tegorocznych spotkaniach Centrum Kultury. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pozwolił odkryć nowe obszary kultury i zachęcił do dalszego rozwijania zainteresowań artystycznych.

03-062026